Čištění kolem domu

Představujeme Vám bohatý program Kärcher pro úklid kolem domu. Vysokotlaké čističe Kärcher jsou efektivní, snadno obsluhovatelné a šetří vodu. Díky nim umyjete snadno auto, lehce odstraníte nečistoty na fasádě nebo na chodníku a očistíte zahradní nářadí. Se zametacími stroji Kärcher rychle a jednoduše uklidíte vjezd a okolí svého domu a ještě si ušetříte spoustu sil.

 • Vysokotlaké čističe Kärcher

  Vysokotlaké čističe Kärcher

  Vysokotlaké čističe Kärcher jsou jednoduše obsluhovatelné, mobilní a mají mnohostranné uplatnění. Čističe Kärcher pro domácí použití nesou označení „K“ a liší se především typem čerpadla. Čističe s plastovým čerpadlem mohou pracovat 30 min, čističe s kovovým čerpadlem mohou pracovat 60 min. Dále se liší tlakem a průtokem vody. K čističům Kärcher je možno dokoupit příslušenství jako např. rotační kartáč, pracovní nástavce apod.

 • Zametací stroje Kärcher

  Zametací stroje Kärcher

  Díky zametacímu stroji Kärcher vyčistíte chodníky, ulice, dvory, vjezdy i garáže. A to mnohem rychleji, důkladněji a pohodlněji než smetákem. Zametené nečistoty se opět nerozfoukají, zametací stroj je namete rovnou do sběrné nádoby a Vy je jednoduše vysypete. Zametací stroje KARCHER pro domácí použití mají označení „S“ a liší se plošným výkonem, pracovní šířkou, objemem nádrže a příslušenstvím.

 • Příslušenství Kärcher

  Příslušenství Kärcher

  S originálním příslušenstvím a čisticími prostředky Kärcher rozšíříte možnosti využití Vašeho vysokotlakého čističe – od mytí vozidel přes čištění tryskáním až po čištění velkých ploch. Čisticí prostředky Kärcher jsou přitom nejen obzvláště účinné, ale také šetrné vůči životnímu prostředí. Super rychle, čistě a bez ostříkání budou vyčištěné Vaše podlahy díky čističům ploch - zajišťují dokonalé výsledky čištění teras a jiných velkých ploch.