Domácí spotřebiče Karcher

Nedělejte si starosti se špínou ani doma, přenechejte je čističům Kärcher, které jsou vyrobeny podle Vašich potřeb. Díky nové generaci vysavačů jde vysávání rychle a samo od ruky a s pomocí paročističů budete mít vše hygienicky čisté a zcela bez chemie. Bateriové koště usnadní rychlý úklid a díky strojům na koberce budete mít koberce vyčištěné do hloubky vláken.

 • Vysavače suchých nečistot Kärcher

  Vysavače suchých nečistot Kärcher

  Domácí vysavače Kärcher určené pro vysávání za sucha nesou označení „VC“. Vysávají nečistoty z koberců, čalounění a tvrdých ploch. Vysavače Kärcher nabízejí vysoký výkon, bohaté příslušenství a jednoduchou obsluhu. Výhodou jsou vliesové filtrační sáčky, které déle odolávají jemnému prachu. V domácnosti využijete také KÄRCHER vysavač s vodním filtrem. Je vybaven čtyřnásobným filtračním systémem a je vhodný pro alergiky.

 • Vysavače mokro-suchých nečistot Kärcher

  Vysavače mokro-suchých nečistot Kärcher

  Kärcher mokro-suché vysavače vysávají suché jemné nečistoty, hrubé nečistoty ale i kapaliny. Jsou vhodné pro vysávání auta, v garáži, sklepě, dílně. Mokrosuché vysavače Kärcher nesou označení „A“ a liší se především velikostí nádoby, pod tlakem a vybavením. Modely pt jsou vybaveny zásuvkou k připojení elektrického nářadí a modely Me mají nádobu na nečistoty z nerezavějící oceli namísto z plastu odolného proti nárazu.

 • Stroje na koberce Kärcher

  Stroje na koberce Kärcher

  Čisticí stroje koberců a čalounění, tzv. extraktory, vyčistí koberce, interiéry automobilů a čalounění do hloubky vláken. Extraktory Kärcher využívají princip nástřiku a extrakce. Tzn. že při čištění mokrou cestou se v jednom kroku nastříká voda s čisticím prostředkem a hubicí se voda ihned vysaje. Tyto multitalenty můžete využít také jako vysavače na mokré a suché vysávání. Čističe na koberce pro domácí použití mají označení „SE“.

 • Parní čističe Kärcher

  Parní čističe Kärcher

  Parní čističe jsou použitelné téměř v celém domě: pro čištění podlah nebo tvrdých ploch, v koupelně a na WC, v kuchyni, na sklo, zrcadla, při žehlení či péči o textil. Vše bude díky parnímu čističi hygienicky čisté - zcela bez použití chemie. Parní čističe Kärcher pro domácí použití mají označení „SC“ a liší se topným výkonem, objemem nádrže, dobou nahřátí a příslušenstvím. Některé modely mohou být doplněny parní žehličkou.

 • Elektrické smetáky Kärcher

  Elektrické smetáky Kärcher

  Akumulátorové koště od firmy Kärcher zamete a posbírá všechny nečistoty z koberce i podlahy a to velmi jednoduše, rychle a kvalitně. Zametá dopředu i dozadu, nepotřebujete žádné filtrační sáčky, protože nečistoty padají přímo do nádoby, kterou lze snadno vyprázdnit. Součástí dodávky je nabíjecí adaptér a kromě běžného kartáče je bateriové koště vybaveno i kartáčem na psí chlupy.

 • Příslušenství

  Příslušenství

  Kärcher se stará i v domácnosti o bleskurychlé výsledky - pomocí pohodlných vysavačů, silných parních čističů nebo strojů na čištění koberců. S originálním příslušenstvím a čisticími prostředky Kärcher rozšíříte možnosti využití Vašich čističů Kärcher. Důvěřujte jim v obývacím pokoji, koupelně i kuchyni. Vysavač můžete např. vybavit filtrem na hrubé nečistoty a popel nebo šikovnou sadou na čištění automobilů.